O nás

Naše Firma vznikla v polovině roku 1996 na základě vzrůstající poptávky zákazníků po sádrokartonových systémech,  rychlém, kvalitním a moderním bydlení.

Firma se specializuje na dodávku a montáž v oboru „Suché výstavby“, zejména na vnitřní sádrokartonové konstrukce, minerální kazetové a akustické podhledy, příčky, šikminy a zvukové, tepelné izolace.
Půdní vestavby, byty, kanceláře pro tuzemské i zahraniční zákazníky uspokojíme vždy kvalitou provedení.
Jako subdodavatelé jsme se  podíleli na mnoha hotelech, supermarketech, bussines centrech i největším aquparku v evropě.
SDK podlaha Rigidur vyřešila mnoha zákazníkům problém s požadavkem na lehkost, pevnost a rychlost pokládky s vysokým nárokem na kročejový hluk.
Dodávkou a montáží střešních oken VELUX, jsme vnesli světlo do mnoha domovů.
Pomocí ekologické izolace Knauf Insulation, Vám šetříme náklady za vytápění a tím tak řešíme dobré zvukové, tepelné a požární nároky na stavbu.
Po více než dvaceti letech působení v tomto oboru, jsme získali cenné zkušenosti a praxi,
kterou dnes oceňuje mnoho našich  spokojených  zákazníků a  firem, pro které je naše práce v oboru stále považována za kvalitní a žádanou.

Naše firma spolupracuje  s učňovským střediskem v  oboru  „Montér suchých staveb“, kde firma poskytuje učňům praxi přímo na stavbách, kde získají potřebné dovednosti a znalosti v oboru.

Na základě osvědčení NBU, působíme i na utajených zakázkách pro MV a Státní správu ČR.

S originálními materiály a systémy výrobců Knauf a Rigips, jsme schopni zaručit reprezentativní kvalitu za přívětivou cenu se zárukou na provedené práce 36 měsíců.